Tapeta w kuchni? Czemu nie!

Co sądzicie o udekorowaniu ścian kuchni tapetą ścienną? Kiedyś taki pomysł byłby niedorzeczny, ponieważ papierowe tapety absolutnie nie nadawały się do kuchni czy łazienki – pomieszczeń gdzie jest wilgotno i parno.

Obecnie tapety wykonywane są z bardzo dobrych jakościowo i wytrzymałych materiałów, dlatego z powodzeniem mogą służyć jako ciekawa dekoracja kuchni. Tapetę możemy położyć na jednej ścianie lub zastosować ją jedynie jako dekoracja w postaci jednego paska na ścianie. Poniżej prezentuję dwie propozycje, dwóch znanych marek RASCH i PS.

 

Tapeta do kuchni PS

Tapeta PS Dieter Bohlen 13156-10

tapeta do kuchni RASCH

Tapeta RASCH AQUA DECO 828726

Tapety z kuchennymi wzorami to ostatnio bardzo modny motyw. Jeśli więc panujesz niedługo remont kuchni pomyśl o naszej propozycji!

2 thoughts on “Tapeta w kuchni? Czemu nie!

  • 27 lipca 2015 at 10:49
    Permalink

    Uważam,że tapeta to świetny pomysł w pomieszczeniu gdzie kuchnia jest połączona z jadalnią. W jadalni tapeta jak najbardziej będzie wyglądać gustownie. Jednak w gdy mamy samą kuchnie i w kuchni standardowej stoi stół to nie wydaje mi się by było to dobre rozwiązanie. Wydaje mi się, że w takim przypadku gustowniejsze będzie szkło albo płytki.

  • 30 lipca 2015 at 12:35
    Permalink

    Myślę, że w kuchni na której ścianie są tapety to jest nie głupie rozwiązanie. Na którymś forum ktoś powiedział tak: tapety przeżywają teraz drugą młodość. I wydaje mi się że można się z tym zgodzić. Ośmielę się użyć stwierdzenia że jest to teraz nowoczesne i świadczy standardzie w jakim się żyje.

Comments are closed.