Aranżacja kuchni – czy zawsze warto iść za modą…

Każdy ma inne upodobania i choć zawsze trendy i moda mają jakiś wpływ na wystój naszego mieszkania, to warto nie odstępować od swoich założeń. Można delikatnie zainspirować się modą , ale niech w aranżacji kuchni będzie widać nas – nasz gust i charakter. Przecież kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu, chcemy czuć się w niej swobodnie – więc dobrze przemyślmy wystrój naszej kuchni. Oczywiście, nie chcemy by nasza aranżacja odstawała od przyjętych obecnie standardów, ale przecież zawsze można połączyć trendy z naszymi upodobaniami. Kilka przykładów:

 

apartment-185779_1280

 

kitchen-347315_1280

 

old-cottage-436504_1280

 

kitchen-416027_1280

 

 

3 thoughts on “Aranżacja kuchni – czy zawsze warto iść za modą…

 • 22 lipca 2015 at 14:06
  Permalink

  Chyba w większości stref naszego życia nie dobrze jest się kierować modą. Podstawą powinien być nasz gust. Tak samo w meblach czy w ubraniach.

 • 27 lipca 2015 at 10:42
  Permalink

  Szczególnie podoba mi się ostatnie zdjęcie kuchni. Bardzo przypomina mi moją. Myślę, że właśnie takie ustawienie mebli jest najbardziej funkcjonalne. Wszystkie meble na jednej ścianie a gdzieś w rogu jakiś ładny stolik. Uważam,że kuchnia powinna być czysta i przejrzysta. W sensie dosłownym i przenośnym-ustawienie mebli. Radosne kolory kuchni nadają weny twórczej która przenosi się na pyszne potrawy.

 • 30 lipca 2015 at 12:16
  Permalink

  Myślę, że każda z tych propozycji jest ładna. Ciężko jest je ocenić która lepsza gdyż mają inny styl. Ale zgadzam się z twierdzeniem że moda nie ma nic wspólnego z naszymi upodobaniami. Zazwyczaj pierwsza myśl jest najlepsza. Więc nasza wizualizacja jest najlepsza. Po miesiącu wejdzie coś nowego i już modna nie będzie.Więc najleiej zaufać żonie. Kobiety mają do tego smykałkę.

Comments are closed.