Jaki grzejnik wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem grzejników do nowego mieszkania? Na rynku jest spory wybór przeróżnych marek grzejników płytowych. Zachęcamy do zapoznania się z argumentami przemawiającymi za tym, aby nabyć grzejniki Buderus.


To prawda, że wiele ludzi przy zakupie grzejników kieruje się przede wszystkim kosztami. Powodem tego są na ogół niestety ograniczone fundusze na montaż ogrzewania. Ale czy na pewno warto tutaj na siłę ciąć koszta? Dobrze jest pamiętać, że niska cena grzejników niektórych producentów, tzw grzejników marketowych z czegoś się bierze. Być może zastosowano kiepskiej jakości stal, może spawy są słabe.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie
Należy przyznać, że grzejniki marki Buderus cieszą się tak dużą popularnością w dużej mierze z uwagi na ich korzystny stosunek jakości do kosztu zakupu. Wyprodukowano je z wysokiej jakości blachy. Co bardzo istotne wykorzystano dobrej klasy lakier proszkowy, dzięki czemu farba tak łatwo nie odpryskuje przy ewentualnych uderzeniach. I co niezwykle istotne – farba jest odporna na działanie podwyższonej temperatury wody w instalacji. W związku z tym nie zżółknie szybko, nawet, gdy zdarzy ci się od czasu do czasu zagotować wodę w otwartej instalacji . Najtańsze grzejniki ze stali bardzo łatwo korodują, gdy są zamontowane w pomieszczeniu, w którym jest podwyższona wilgotność powietrza, np. w garażu. Grzejniki marki Buderus ze względu na wysokiej jakości powłokę tak szybko nie rdzewieją.

Grzejniki Buderus

Grzejniki Buderus serii Logatrend

Innym niewątpliwym walorem w/w grzejników jest wysoka trwałość blachy i spoiw łączących elementy grzejnika. Dzięki temu grzejnik można bezawaryjnie użytkować przez całe dziesięciolecia.